Skip to main content

12 labākās erotiskās Jaungada rezolūcijas

Izmantojot šīs 12 idejas, jūs varat dot jaunu impulsu savai seksuālajai dzīvei nākamajos 12 mēnešos. Izvēlieties tikai vienu ideju mēnesī!

Lūk, mūsu 12 seksīgākās Jaungada apņemšanās, lai gultā būtu jautrāk:

 1. Kāds ir labākais veids, kā pēc relaksējošas nakts sākt jaunu dienu? Tieši tā - mazliet mīlēšanās pirms celšanās. Tieši tā jūs nodrošināsiet, ka šogad daudz vairāk dienu sāksies stimulējoši!
 2. Regulāri nodarbojieties arseksu pirms gulētiešanas: orgasms pirms gulētiešanas nodrošina labu miegu, kā arī lielisku dienas noslēgumu! Jums ne tikai jāievēro šī apņemšanās, ja vēlaties labāk izgulēties jaunajā gadā, bet tas arī nodrošinās lielāku itimitāti jūsu attiecībās.
 3. Beidzot izmēģiniet pareizos prezervatīvus: Ar pareiziem prezervatīviem ir gandrīz kā bez tiem, jūs daudz vairāk jūtat savu partneri un jums nav jāuztraucas par to, ka prezervatīvs noslīdēs.
 4. Vairāk skūpstu: Intimitāte nesākas tikai guļamistabā - veltiet vairāk laika mežonīgiem skūpstiem. Iespējams, tas pāraugs par kaut ko vairāk.
 5. Nekādu attaisnojumu: Klasiskie attaisnojumi bieži ir šādi: "Es pārāk daudz ēdu!", "Man sāp galva!" vai "Man šodien bija pārāk daudz stresa darbā!". - Droši vien tu pats esi to piedzīvojis: kad runa ir par izvairīšanos no seksa, cilvēkiem patīk atrast attaisnojumu. Taču tie bieži vien nav nekas vairāk kā vāji attaisnojumi. Dariet tiem galu šogad! Vairāk iesaistieties kopā ar savu partneri un daudz biežāk kopā izbaudiet skaistāko sekundāro lietu pasaulē.
 6. Izmēģiniet vairāk jaunu lietu: Piemēram, kā par kādu īpašu rotaļlietu vai eksperimentiem ar Kamasutru? Arī lubrikants vai masāža var dažādot jūsu mīlas dzīvi. Pudiņa pierādījums ir ēšanas procesā - esi drosmīgs!
 7. Vairāk apskāvienu: Izbaudiet daudz intīmāku kopā būšanu ar partneri - uzņemieties iniciatīvu! Tas var piešķirt jūsu attiecībām daudz lielāku impulsu. Ja vēlies vairāk tuvības, ne vienmēr ir jābūt kailiem. Ir patīkami arī samīļoties ar partneri uz dīvāna, skatoties jauku filmu.
 8. Vairāk sevis mīlēšanas: Pārliecinieties, ka jūsu vajadzības netiek atstātas novārtā. Katrs orgasms ir labs jūsu labsajūtai, tāpēc ļaujiet sev šo baudu biežāk - vienatnē vai pārī!
 9. Vairāk komplimentu: Labs vārds nekad nekaitē un var palīdzēt atgūt impulsu jūsu attiecībās. Vienkārši reizi dienā izteiksiet savam partnerim komplimentu - tas būs tā vērts!
 10. Iemācieties striptīza: reti kurā Jaungada apņemšanos sarakstā nav punkta "vairāk vingrot". Šajā gadījumā jūs varat iemācīties dejas pie stieņa un apvienot sportu un erotiku. Papildus fiziskās sagatavotības uzlabošanai jūs nodrošināsiet arī lielāku dažādību guļamistabā.
 11. Romantisks ēdiens: Vai esat kādreiz kā pārsteigumu savam partnerim gatavojis gardu maltīti? Romantiskai maltītei nav jābūt ar kādu notikumu, vienkārši pārsteidziet partneri ar vakariņām sveču gaismā.
 12. Iztīrietsavu garderobi: Arī apģērbs veicina jūsu attiecību erotiku, tāpēc ir pienācis laiks patiešām pārlaist drēbes, sakārtot vecos mīlas slepkavas un nodrošināties ar jaunu apakšveļu. Ja jūs uzskatāt sevi par pievilcīgu, jūs to arī izstarosiet.

Vairāk sporto, mazāk smēķē, veselīgāk ēd...

Sports un veselīgāks dzīvesveids, iespējams, ir klasika, kad runa ir par labām rezolūcijām jaunajam gadam. Un jūs, iespējams, jau esat mēģinājis tās visas īstenot praksē. Bet, roku uz sirds - cik bieži jūs patiešām esat pie tām pieturējies? Lielākoties nav pagājis pat mēnesis, un labās apņemšanās atkal ir izmestas. Jūsu ēdiens ir atgriezies pie tā, kāds tas bija agrāk, un jūs jau esat atmetis sportu. Varbūt jūsu Jaungada rezolūcijas nebija pietiekami pievilcīgas, lai pie tām pieturētos. Varbūt jums patiešām patīk dažas no mūsu idejām, un jums nav tik grūti pie tām pieturēties. Ja apņemies sakārtot savu seksuālo dzīvi, tu palielināsi savas izredzes pavadīt aizraujošu, erotisku piedzīvojumu pilnu laiku.

Ja jums ir vēl kādas lieliskas idejas, nekautrējieties ar mums sazināties. Kā vienmēr, esiet droši un neaizmirstiet prezervatīvus.

Mister Size
Vairāk rakstu

Pareiza prezervatīva uzvilkšana - kā to darīt, lai tas nebūtu kaitinoši

Lasīt tagad

Draudzība+, mingles, atklātas attiecības un poligāmija - kas ir mūsdienu attiecību modeļi?

Lasīt tagad

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs - es mīlu savu dzimumlocekli

Lasīt tagad