Skip to main content

Prezervatīvu izmēri aptiekā - Mister Size tagad ir pieejams Müller veikalos

Revolūcija prezervatīvu plauktā

Vai kādam ienāktu prātā pirkt pārāk mazus apavus vai pārāk platas bikses? Protams, ka nē: apģērbam ir jāpielāgojas. Taču no visām lietām vīrieša labākajam priekšmetam bieži vien tiek piešķirts nepareizs apģērba izmērs. Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka prezervatīvi aptiekās parasti ir pieejami tikai divos dažādos izmēros. Taču nepareizi piemērotas gumijas ne tikai pasliktina aizsardzību, bet arī sabojā prieku.

Lai gan mūsu izmēra prezervatīvi aptiekās ir pieejami jau ilgu laiku, tagad, sākot ar 2022. gada marta beigām, tie pirmo reizi būs pieejami visas valsts veikalu plauktos: aptieku tīkls Müller šajā jomā uzņemas pioniera lomu un tagad Mister Size ir pieejams visos 650 Vācijas veikalos.

Lai nodrošinātu, ka vīrieši (vai sievietes) patiešām izvēlas pareizo prezervatīvu no mūsu 7 prezervatīvu izmēriem, tumši zilā josla uz iepakojuma norāda jūsu dzimumlocekļa platumu. Ja joprojām neesat īsti pārliecināts, varat paņemt vienu no vairāk nekā 30 000 bezmaksas mērlentu, kas karājas Müller veikalu prezervatīvu plauktos, un izmērīt sevi mājās. Daudzi pircēji jau ir iepazinušies ar kāda liela Zviedrijas mēbeļu veikalu tīkla praktisko papīra mērlentu principu, un tagad tas līdzīgi darbojas arī Mister Size. Müller veikalos ir pieejami arī jauni Mister Size testa komplekti ar trim dažādiem prezervatīvu izmēriem, kurus var izmēģināt mājās.

Esam gandarīti, ka Mister Size ir nonācis arī aptiekā un tādējādi ir vēl vieglāk pieejams šajā reģionā. Daudzi pāri noteikti piedzīvos aha brīdi. Ar Mister Size aizbildināšanās ar to, ka "pieguļ, pieguļ, klibo un ir gaisa", ir palikusi pagātnē.

Pieejams veikalā un interneta veikalā

Tagad Mister Size prezervatīvi ir pieejami ne tikai 650 Müller veikalos Vācijā, bet tos var pasūtīt arī Müller tiešsaistes veikalā un saņemt piegādi vai nu uz veikalu, vai trīs reizes uz mājām.

Mister Size
Vairāk rakstu

Pareiza prezervatīva uzvilkšana - kā to darīt, lai tas nebūtu kaitinoši

Lasīt tagad

Draudzība+, mingles, atklātas attiecības un poligāmija - kas ir mūsdienu attiecību modeļi?

Lasīt tagad

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs - es mīlu savu dzimumlocekli

Lasīt tagad