Skip to main content

Numurs 1 lielajā Stern.de prezervatīvu salīdzinājumā - MISTER SIZE novērtēts kā "Ļoti labs"

Labas ziņas visiem, kas vēlas izmantot perfekti pieguļošus prezervatīvus: 2023. gada marta prezervatīvu salīdzinājumā, ko veicis Stern.de, viena no Vācijas lielākajiem nedēļas žurnāliem tiešsaistes portāls, mūsu MISTER SIZE prezervatīvi ieņēma pirmo vietu ar rezultātu 1,2!

Ar ko MISTER SIZE ir tik īpaši?

MISTER SIZE piedāvā 7 dažādus pielāgojumus, un tas ir piemērots arī maziem izmēriem, kas daudziem citiem ražotājiem nav iekļauti to piedāvājumā. Tas nozīmē, ka pat vīrieši, kuriem ir, piemēram, lielāks dzimumloceklis par vidējo vai mazāks dzimumloceklis par vidējo, atradīs viņiem ideāli piemērotu prezervatīvu. Rezultāts: komfortabla valkāšanas sajūta, neslīdot un nesavelkot. Turklāt mūsu augstākās kvalitātes dabiskā kaučuka lateksa savienojums ir mīksts, bet izturīgs pret plīsumiem, padarot MISTER SIZE prezervatīvus plānus, bet izturīgus.

MISTER SIZE prezervatīvus Malaizijā ražo Karex, lielākais prezervatīvu ražotājs pasaulē. Tas nozīmē, ka uz tiem attiecas visaugstākie kvalitātes standarti un tie ir klasificēti kā sertificēti medicīnas produkti saskaņā ar ES Direktīvu 93/42 EEK.

Mēs esam gandarīti par augstāko novērtējumu 1,2 (= ļoti labi) un esam pateicīgi par mūsu klientu uzticību un pozitīvajām atsauksmēm!

Mister Size
Vairāk rakstu

Pareiza prezervatīva uzvilkšana - kā to darīt, lai tas nebūtu kaitinoši

Lasīt tagad

Draudzība+, mingles, atklātas attiecības un poligāmija - kas ir mūsdienu attiecību modeļi?

Lasīt tagad

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs - es mīlu savu dzimumlocekli

Lasīt tagad