Skip to main content

Mūsu prezervatīvi tagad ir pieejami arī Spānijā

Jūs meklējat prezervatīvus Spānijā. Atklājiet mūsu pirmos veikalus ar Mister Size sortimentu mūsu jaunajā Spānijas tīmekļa vietnē: www.mistersize.es.

Prezervatīvi Spānijā

Spānija ir pazīstama ar savu temperamentu un Vidusjūras dzīvesprieku. Standarta prezervatīvi, kas ir pieejami tikai vienā vai divos izmēros, tai nepavisam neatbilst. Tagad ar Mister Size Spānijā varat baudīt bezrūpīgu seksu ar prezervatīviem. Ar mūsu 7 izmēru prezervatīviem un Mister Size īpaši plāno sieniņu biezumu jūs varēsiet pilnībā izbaudīt un vienkārši izbaudīt dzimumaktu. MISTER SIZE prezervatīvi ir izgatavoti no augstas kvalitātes dabiskā kaučuka lateksa un atbilst visiem medicīniskā produkta kvalitātes standartiem. Pateicoties pareizajam izmēram, tie nodrošina vēl lielāku drošību, jo nekas neslīd un nesaspiežas. Pārliecinieties paši!

Pirkt Mister Size Spānijā

Mister Size prezervatīvus jau tagad varat iegādāties šādos veikalos:

Sazinieties ar izplatītājiem

Pireneju pussalā, t. i., Spānijā un Portugālē, mums ir tirdzniecības partneris, kas ir tieši jums kā vietējais izplatītājs. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties tieši ar mūsu tirdzniecības partneri vai ar mums. Tirgotājiem esam izveidojuši arī plašu attēlu, informācijas un mārketinga materiālu kolekciju, kas ir pieejama tiešai lejupielādei un kuru varat atrast mūsu tirgotāju zonā.

Mūsu izplatīšanas partneris Spānijā un Portugālē:

SAINT SUAL S.L.
Calle del Ecuador 12
28850 Torrejón de Ardoz, Madride
Spānija
+34 (0)917 42 03 13
www.saintsual.com.

Mister Size
Vairāk rakstu

Pareiza prezervatīva uzvilkšana - kā to darīt, lai tas nebūtu kaitinoši

Lasīt tagad

Draudzība+, mingles, atklātas attiecības un poligāmija - kas ir mūsdienu attiecību modeļi?

Lasīt tagad

Neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs - es mīlu savu dzimumlocekli

Lasīt tagad